1             İngiltere Kadınlar   İngiltere Montreal Kolombiya üzerinde hak 2-1 zaferle Kadınlar Dünya Kupası son 16 yerlerini rezervasyonu. Karen Carney ve Fara Williams’tan İlk yarı gol stopaj zamanda Lady Andrade geç bir teselli rağmen bir dil uzatılamaz kurşun olduğunu kanıtladı Ne lionesses verdi. Bunun sonucunda, Mark Sampson’ın tarafı Grubu F nitelikli ve Pazartesi günü Ottawa Norveç ile kozlarını kurdu. Carney ev Steph Houghton’un terkedilmiş serbest vuruş turnuvanın onu ikinci grevine eşya için en hızlı tepki olarak İngiltere, çabuk yerleşti ve zengin bir hak öne geçmek için sadece 15 dakika sürdü.

Lionesses Carolina Ariasın bariz hentbol noktadan şaşmadan İngiltere’nin ikinci sevk Williams yol açtı önce bir ceza not geri çevrildi. Kolombiya geri güçlü bir aradan sonra geldi ama Andrade akıllıca direğe gönderilen kapalı, teker gibi borçları azaltmak için yaralanma saatine kadar sürdü. İngiltere 5-0, diğer grup fikstür Meksika’yı kazanmak onların grubunda bireysel ikincisi olmaya hak Norveçliler nezaket oynayacak çünkü Fransa’nın thumping arasında düzenlenen ve.                   Raheem Sterling ten rengi onu İngiltere görev kötüye süre için bir hedef haline getirmiştir. Yani Onların Skin Out ITV4 belgeselinde konuşan iddiada efsanevi sol bek Ashley Cole, bir görünümüdür.

                3             Ashley Cole kaptanları MLS kulüp LA Galaxy   Chealsea ve Arsenal savunma oyuncusu, 37, aynı zamanda onun İngiltere kariyeri boyunca yuhalandı. Chelsea Onun tartışmalı hamlesi ve pop yıldızı Cheryl yaptığı evlilik onu futbolseverler için bir hedef yaptı.1. para yatırma bonusu Sterling geçen ay İspanya’da karşı üç yıllık İngiltere gol kuraklık sona erdi, ancak uluslararası sahnede kalite hep sorgulanmıştır. Manchester City yıldızı, 23, aldığı Boos sorulduğunda, LA Galaxy kaptanı Cole şunları söyledi: “Bunun Raheem ile [dan] dışında kimseyle oluyor görmüyorum. Hissediyorum ki farklı bir gündemi var.

                3             Raheem Sterling İngiltere için 47 kapaklar vardır   Derisinin rengi – “Başka onun rengine dışında bir şey kalmadı. “Ben güzel aile. O kase dışında olmak [Los Angeles] buraya gelen – – İki çocuğum var ben sokakta yürümek parka götürün ve bir gazetede kendimi hiç göremiyoruz. Burada sadece özgürüm.” Chelsea ile kulüp düzeyinde her büyük onur kazandı Cole, Şubat 2013’te 100 İngiltere kapaklar ulaşan ilk siyah oyuncu oldu. onun kariyerinde daha önce uluslararası görevden emekli Ama eğer o başarıya ulaşamadı olmazdı.

                3             Ashley Cole 100 İngiltere kapaklar ulaşan tanınmasında altın kapaklı sunulmuştur   Cole Üç Lions geleceğini sorgulamaya götüren, 2008 yılında Kazakistan üzerinden İngiltere’nin 5-1 kazanmak sırasında kendi hayranları tarafından yuhalandı. Olayı hatırlatarak, şöyle dedi: “Ben‘Woah gibi, benim için gerçekten oldu? topu verdiğin için?’ “Düşündüğüm zaman,‘ben bitirdim’. Neden umursamadı bir ülkeye yardım etmek şeyimi vermeye çalışacağım için gidiyorum? “Benim için, sadece futbol değildi. Ben durdurmak istedi yüzden. “Ben sadece İngiltere için oynamadı ettik.

Onlar bunu kanıtlamak için – Oraya tüm siyah oyuncular için bunu yaptık.                                      Son Futbol Haberleri                                                                                                                      son             Arsenal transfer haberleri canlı: Üst hedef ‘değil satılık’, Ziyech sadece £ 30m mal olması                                                                               son

            Man United hedef Hollandalı savunma oyuncusu, Spurs Rose satmak ve Sessègnon imzalamak                                                       dedikodu             Liverpool haberi canlı: Salah ‘£ 150million çıkış reddeder’ Ajax Ziyech fiyat belirlemesini                                                       Afedersiniz             ‘*** Cov F’ – Coventry savunma oyuncusu Hickman ‘ayıp’ yorumlar için özür                                                                               dedikodu

            Man United haberi canlı: radar Hollandalı ace gibi yeni sağ geri istediğine, West Ham yıldızı                                                       İspanyol seferi             23 oyuncusu derece Real Madrid’e Premier Lig taşınmaya                                                       öç             ‘Liverpool sezonun ilk oyunu için Suarez imzalama konusunda sorgularda bulunmaktadır’                                                       şimdi neredeler?             2015 yılında grubunun alt bitmiş İngiltere’nin U21 oyuncuları hatırlama

                                                      KAĞIT KONUŞ             Liverpool ‘Salah satmaya istekli’ Man United, Özil’i Lo Celso kovalamaca dışarı kaçırmak?                                                       Açığa             Her Premier Lig takımının en olası imza bu yaz                                                  “Ülkem için, İngiltere için 100 kapaklar oynadım. ilk siyah oyuncu olmak inanılmaz [bunu]. Ülkeme temsil ve büyük turnuvalarda oynadım. “Ben oynarken açısından ülkeyi kırıklığına hiç.

Yüz kapaklar ülkeniz için oynayan, No.1 olduğunu. Ben bu güne kadar onu özledim.” Onların Cilt çizelgeleri İngiltere milli takımının siyah oyuncuları son 40 yıl dışında iki bölümlük belgesel ve Salı 27 Kasım Çarşamba, 28 Kasım tarihinde 10 de yayınlanıyor.         

  • Facebook
  • Google Plus